" />

زیبایی یک رویا نیست اگر مشکلات جلدی زیبایی دارید با ما به تماس شوید!

از ساعت ۹ صبح الی ۶ عصر بعد از ظهر: شفاخانه جلدی زیبایی آروین، دهبوری کابل , 0786005356

سرطان ۲۶

چرا ریزش مو را جدی بگیریم؟

Share Button

❓ چرا ریزش مو را جدی گرفته و تداوی کنیم؟
✅چون ریزش مو معمولاً سیر پیش رونده داشته و با مرور زمان مو ها کم و کمتر میگردند. ریزش موها روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ عدد نرمال بودن در صورتی که ریزش موی شما بیشتر از این باشد دلالت به این می‌کند که شما ریزش موی غیر نارمل دارید و در صورتی که تداوی نشود امکان دارد حجم مو های شما به مرور زمان کمتر گردد
✅معمولاً در صورتیکه ریزش مو از شروع تدوی نگردد موهای که رفته دوباره رشده نمیکنند که نیاز به کاشت مو می باشد پس برای اینکه موهای تان را حفظ کنید و نیاز به کاشت مو نباشد لازم است تا تداوی ریزش مویتان را در شروع ریزش مو اغاز نموده و ادامه دهید.
✅ اگر موی شما بصورت نسبی رفته باشد باز هم شما باید دوا استفاده کنید تا مو های باقیمانده حفظ گردد. تداوی شاید بخاطر رشد دوباره مو نباشد.
‏✅ پی آر پی و مزوتراپی به منظور حفظ و تقویت مو ها صورت میگیرد متاسفانه مو های زمان زیاد از رفتن شان سپری شده باشد با تکنالوژی و ادویه که تا حال در دسترس قرار دارند رشد نمی کند.
‏ ✅ اگر مو های تان بیشتر رفته باشد شما نیاز به کاشت مو دارید و هیچ گزینه دیگر مانند پی آر پی ، مزوتراپی و تداوی خوراکی و استعمالی… نمیتوانند جایگزین کاشت مو باشند.متخصصین شفاخانه جلدی آروین با امکانات عصری و به روز تمام مشکلات جلد و موی شما را ابتدایی دوایی تا کاشت مو تداوی مینمایند.

داکتر محمد عارف عابد

داکتر محمد عارف عابد متخصص جلدی زیبایی دیپلوم تخصص جلدی در انستیتوت جلدی ( تایلند ) عضو انجمن متخصصین جلدی زیبایی هندوستان

No comments yet.

Add a comment