" />

زیبایی یک رویا نیست اگر مشکلات جلدی زیبایی دارید با ما به تماس شوید!

از ساعت ۹ صبح الی ۶ عصر بعد از ظهر: شفاخانه جلدی زیبایی آروین، دهبوری کابل , 0786005356

جدی ۲۴

کدام اشخاص برای کاشت مو مساعد اند؟

Share Button

کدام اشخاص برای کاشت مو مساعد می باشند؟

کاشت مو برای خانمها و آقایان مساعد می باشد. ترجیح داده میشود تا کاشت مو برای اشخاصی که دارای بانک مو کافی در قسمت عقب سر بوده و سن شان از ۲۶ سالگی بیشتر باشد صورت گیرد.

کاشت مو

پس برای کاشت موفق مو شما نیاز به دو چیز دارد:

۱. مقدار کافی مو در ناحیه عقب سر که باید در نواحی مورد نیاز انتقال گردد .
۲ . قدرت اینکه موها در نواحی که کاشت می‌گردند رشد نمایند

کاشت مو چگونه صورت میگیرد؟

کاشت ما ۴ تا ۸ ساعت زمان می برد اگر شما نیاز به موهای بیشتری داشته باشد شاید شما روز بعد هم برای کاشت مو باید مراجعه کنید.
‏کاشت تحت تاثیر انستیزی موضعی یا پیچکاری بی حسی در پوست سر صورت می‌گیرد. شما در جریان عمل کاشت مو بیدار می باشد . اما بعضی ها ترجیح میدهند تا برای بیماران دواهای آرامبخش داده شود تا پروسیجر را به خوبی تحمل نمایند.
‏در طریقه FUE که در شفاخانه جلدی آروین صورت میگیرد موها از ناحیه پشت سر توسط پانچ یا سوزن های مخصوص برداشته شده و بعداَ در ناحیه پیش روی سر کاشت می گردند . معمولا این نوع جراحی کاشت مو بدون درد بوده خونریزی آن بسیار کم می‌باشد و نیاز به بیحسی عمومی نمی باشد.
‏چه زمان نیاز است تا نتایج نهایی کاشت مو دیده شود . اکثر کسانی که کاشت مو می کنند نتیجه نهایی آن را ۶ تا ۹ ماه بعد از عمل می بینند . اما بعضی اشخاص باید تا یک سال صبر نمایند.
‏بعد از عمل کاشت مو شاید دکتر معالج تان برای شما دواهای بدهد تا سبب رشد بهتر موها گردیده و موهایتان را تقویت نمایند .

داکتر محمد عارف عابد

داکتر محمد عارف عابد متخصص جلدی زیبایی دیپلوم تخصص جلدی در انستیتوت جلدی ( تایلند ) عضو انجمن متخصصین جلدی زیبایی هندوستان

No comments yet.

Add a comment