" />

زیبایی یک رویا نیست اگر مشکلات جلدی زیبایی دارید با ما به تماس شوید!

از ساعت ۹ صبح الی ۶ عصر بعد از ظهر: شفاخانه جلدی زیبایی آروین، دهبوری کابل , 0786005356

اسد ۲

هایفو چگونه جلد تانرا جوان میسازد؟

Share Button

✅هایفو (HIFU ) اختصار یافته High intensoty focused ultrasound یا التراسوند قویا متمرکز شده میباشد.
✅ماشین هایفو امواج التراسوند را نشاءت میدهد که در تحت جلد متمرکز شده و سبب آسیب جزیی به رشته های کلاژن این نواحی گردیده و سبب میگردد که در نخست رشته های کلاژن کوتاه گردیده و از جانب دیگر ترمیم کلاژن های قبلی و تولید کلاژن جدید سبب میگردد تا افتادگی جلد، چملکی های جلدی خطوط جلدی که در اثر کاهش رشته های کلاژن زیر جلد ایجاد گردیده بودند با افزایش کلاژن برطرف گردند.
✅در هایفو برخلاف لیزر و سایر طریقه های حدانسازی جلد امواج التراسوند بدون اینکه در سطح جلد هیچ گونه آسیب وارد نمایند مستقیما در تحت جلد پروسه التیام را آغاز میکنند و بعد از تداوی در سطح جلد هیچگونه عارضه مانند سرخی، پندیدگی، سوزش و درد بجا نمی ماند. و جلد را از اعماق ۱.۵، ۳ و ۴.۵ میلیمتر جوانساخته بدون اینک آسیب به طبقات سطحی جلد وارد نماید.
✅یک جلسه هایفو ۳۰ تا ۴۵ دقیقه دوام نموده و قبل از هایفو برای تان از دوا های موضعی جهت بیحسی و کاهش درد استفاده میگردد. بستگی به حالت جلد تان شاید شما به دو تا چهار جلسه تداوی به فواصل چهار هفته نیاز داشته باشید.
✅هایفو برای حالات ذیل استفاده میگردد:
⭕افتادگی جلد صورت، گردن بازو ها و بطن
⭕چملکی های دور چشم
⭕چملکی های پیشانی
⭕بلند شدن نسبی ابرو ها
⭕دو زنخی double chin
✅دوام تاثیر هایفو دو تا پنج سال میباشد.

شمار تماس ۰۷۶۶۰۰۵۳۵۶
آدرس: چهار راهی دهبوری کابل

داکتر محمد عارف عابد

داکتر محمد عارف عابد متخصص جلدی زیبایی دیپلوم تخصص جلدی در انستیتوت جلدی ( تایلند ) عضو انجمن متخصصین جلدی زیبایی هندوستان

No comments yet.

Add a comment