" />

زیبایی یک رویا نیست اگر مشکلات جلدی زیبایی دارید با ما به تماس شوید!

از ساعت ۹ صبح الی ۶ عصر بعد از ظهر: شفاخانه جلدی زیبایی آروین، دهبوری کابل , 0786005356

سرطان ۲۷

علاج خط خنده

Share Button

خط خنده چیست؟
‏خطی که از کنار بینی تا کنار لب امتداد دارد به نام خط خنده یاد میشود. این خط با افزایش سن عمیق تر گردیده و زیبایی و جوانی شخص را از بین می ببرد.

‏ برای تداوی خط خنده روش های مختلف تداوی وجود دارد از رایج ترین و موثر ترین این طریقه ها تزریق فیلر یا پرکننده جلدی تزریق چربی و لیفتنگ با نخ می باشد.
‏ فیلر معمولاً از هیالورونیک اسید ساخته شده و این اسید جز اصلی ساختمان جلد می باشد دارای خاصیت پر کنندگی بودند و سبب پر نمودن این خط گردیده و خط خنده را از بین میبرد. دوام تاثیر آن بین ۹ ماه تا یکسال بوده و با مرور زمان از بین می رود.
‏ روش دوم که می توان با آن خط خنده را از بین برد تزریق چربی می باشد.
‏ تزریق چربی طوری صورت میگیرد که چربی از شکم و یاران مریض توسط سوزن های مخصوص یعنی کانولا گرفته شده و بعداً در خط خنده و سایر نواحی صورت که حجم آنها کم گردیده است و یا لاغر شده اند تزریق می گردند.
‏ از جمله مزایای این تداوی این است که از وجود خود شخص تهیه شده و مواد اجنبی و مواد کیمیاوی در آن بکار نمی رود همچنان ذخایر زیاد از این ماده موجود بوده مقدار زیاد این چربی را می توانم در یک جلسه استفاده نماییم . در حالات که مواد پر کننده بیشتر در کار باشد تزریق چربی بهترین گزینه است.
‏ طریقه سوم از بین بردن خط خنده عبارت است از استفاده از نخ می باشد که در این روزها بنام لیفتینگ با نخ شهرت دارد.
‏در این طریق از سوزن های مخصوص که دارای نخ یا تارهای PDO اند استفاده می گردد.
‏سوزن در تحت جلد داخل گردیده و با کشیدن سوزن تارهای خاردار در جایی باقی می مانند که خاصیت بلند نمودن جلد را دارا می باشند و سبب بلند رفتن خط خنده گردیده و خط خنده را از بین میبرد. دوام تاثیر ان سه تا پنج سال میباشد.
‏تمام خدمات جلدی زیبایی و جراحی زیبایی را که برای زیباسازی جوانسازی و رهایی از مشکلات جلدی تان را که خواهانید
میتوانید در شفاخانه جلدی آروین انجام دهید. شفاخانه جلدی آروین بادانش مسلکی و فناوری های جدید در خدمت شما مشتریان عزیز قرار دارد.
آدرس ما چهار راهی دهبوری کابل افغانستان

داکتر محمد عارف عابد

داکتر محمد عارف عابد متخصص جلدی زیبایی دیپلوم تخصص جلدی در انستیتوت جلدی ( تایلند ) عضو انجمن متخصصین جلدی زیبایی هندوستان

No comments yet.

Add a comment